Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

o firmie

Remonty Budowlane Krzemiński

Firma REMONTY BUDOWLANE KRZEMIŃSKI istnieje od 1978 r. Jest firmą, która rozwija się w systemach termoizolacyjnych i ogólnobudowlanych.

Główne biuro mieści się w Chorzelach.

Współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się systemami dociepleń. Stosujemy wyroby firm: Kreisel, Atlas, Bolix, Rockwool, Ceresit i innych technologii stosowanych w budownictwie.

Dbamy o estetykę i jakość wykonywanych robót. Szczególną uwagę przykładamy do szybkiej i sprawnej obsługi naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas przeznaczony na remont budynku. Szybko reagujemy na bieżące zapotrzebowania naszych klientów. Dostarczamy materiał dobrej jakości z firm współpracujących i dlatego nasi klienci zawsze są zadowoleni.

W minionym roku, jak i w latach ubiegłych wykonaliśmy bardzo dużo elewacji budynków mieszkalnych, szkół itp.

Wykonujemy również remonty wewnętrzne poczynając od tynków maszynowych wapiennych i gipsowych, wstawianie okien, glazura, terakota, gładzie gipsowe, tapetowanie, malowanie, sufity podwieszane itp.

Współpracujemy z firmami prowadzącymi działalność w zakresie elektrycznym, hydraulicznym, kosztorysowania, projektowymi.

Uczestniczymy w szkoleniach i szkolimy pracowników w zakresie budownictwa.

Wszystko to możemy udokumentować certyfikatami i listami referencyjnymi.

Nasza firma jest otwarta na współpracę z innymi firmami budowlanymi.